Q: Czy na wizyty trzeba się zapisywać?
A: Lecznica przyjmuje pacjentów bez zapisów. Możliwość zapisów jest dostępna do naszych lekarzy specjalistów oraz na konsultacje dodatkowe. Zapisy dostępne są telefonicznie oraz przez internet.

Q: Czy przyjmujecie Państwo wszystkie gatunki zwierząt?
A: Jeśli tylko zwierzę mieści się w naszym gabinecie to wszystko jest na dobrej drodze. Zachęcamy do zapoznania się z Naszą załogą by dowiedzieć się, do którego lekarza powinniśmy się udać z danym zwierzakiem.

Q: Czy wszystkie oferowane badania wykonujecie Państwo od ręki?
A: Większość badań dostępna jest non-stop. W sprawie poszczególnych badań prosimy o wcześniejszy kontakt.

Q: Jak wygląda wykonanie u Państwa zabiegu chirurgicznego?
A: Przed zabiegiem konieczna jest wizyta podczas, której lekarz kwalifikuje zwierzę, zleca ewentualne dodatkowe badania i ustala termin zabiegu. Zabiegi wykonujemy od poniedziałku do czwartku po godz 15. W większości przypadków zwierze wraca do domu już tego samego dnia, po uwczesnym pełnym wybudzeniu. W przypadkach gdy proces wybudzania budzi obawy o bezpieczeństwo sugerujemy poostawienie zwierzęcia w szpitalu.

Q: Jak wcześnie należy rezerwować u Państwa miejsce w hotelu?
A: Zazwyczaj wystarczy zrobić to kilka dni wcześniej, natomiast w okresach świątecznych i wakacyjnych sugerujemy ustalenie terminu przynajmniej 2 tygodnie wcześniej.

Q: Czy można u Państwa skonsultować przypadek "na odległość"?
A: Do postawienie diagnozy konieczne jest badanie kliniczne zwierzęcia. Służymy jednak zawsze poradami hodowlanymi, żywieniowymi czy behawioralnymi.

Q: Czy można zamówić u Państwa produkt, którego nie macie w bezpośredniej ofercie?
A: Jeśli tylko jedna z dostarczających do nas hurtowni posiada dany towar to nie ma z tym najmniejszego problemu.

Porady i Wskazówki

W związku ze zmianą klimatu problem kleszczy przypada już nie tylko na okres wiosenno letni. Przypadki Babeszjozy zdarzają się nawet w styczniu, dlatego zaleca się całoroczne zabezpieczanie zwierząt.
© 2016 Przychodnia Weterynaryjna OAZA. Wszelkie prawa zastrzeżone.  | PetDoctor Theme by webunderdog