oaza logo zieloneWitamy na stronie Przychodni Weterynaryjnej Szpitala Zwierząt Egzotycznych OAZA.

Przychodnia Oaza to miejsce, w którym zgrany zespół lekarzy weterynarii i techników przy współpracy z treserami i behawiorystami stara się nieść pomoc wszystkim stworzeniom dużym i małym.


Specjalizujemy się przede wszystkim w leczeniu zwierząt mniej lub bardziej egzotycznych. Króliki, szczurki, fretki, żółwie, węże, jaszczurki, szopy, małpki, ptaki i inne cudaki są u nas mile widziane.

Mamy ambicje, aby nasza przychodnia stała się szpitalem z prawdziwego zdarzenia dla wszystkich egzotycznych zwierząt towarzyszących.

Oferujemy także opiekę weterynaryjną dla psów i kotów.

Współpracujemy z wieloma laboratoriami w kraju i za granicą, aby móc naszym klientom zaoferować najszerszy, możliwy zakres usług diagnostycznych.

Starając się zapewnić jak największe bezpieczeństwo naszym pacjentom, dysponujemy nowocześnie wyposażoną salą chirurgiczną z aparatem do narkozy wziewnej i aparatem do tlenoterapii. Po zabiegach chirurgicznych małe ssaki i gady wybudzają  się w komforcie termicznym , jaki zapewnia im inkubator.

Przychodnia nasza oferuje także usługi z zakresu diagnostyki obrazowej - RTG, ultrasonografii oraz videoskopi.

Lekarze pracujący w naszej przychodni wciąż się dokształcają biorąc udział w konferencjach i warsztatach zarówno w kraju jak i za granicą. Także często sami są wykładowcami dzieląc się swą wiedzą i doświadczeniem.
   

Porady i Wskazówki

Bardzo duży odsetek problemów zdrowotnych gadów wynika z nieprawidłowych warunków w hodowli. Przed wizytą warto przygotować informacje o warunkach w terrarium, diecie i suplementacji podopiecznego.
© 2016 Przychodnia Weterynaryjna OAZA. Wszelkie prawa zastrzeżone.  | PetDoctor Theme by webunderdog